Jak możemy Ci dziś pomóc?

Support Portal Categories

Jak zmienić format daty?

Zmodyfikowano dnia: śr, 24 Cze, 2020 at 7:31 AM


Chciałbyś, żeby daty w Twoim CV wyświetlały się w inny sposób niż domyślny? Składasz CV w innym kraju i chcesz dopasować format daty do tamtejszych wymagań? Z tego artykułu dowiesz się jak to zrobić.

 

Krok 1: Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki Dokumenty.  Następnie przejdź do edycji wybranego dokumentu klikając w jego nazwę lub w ikonę trzech kropek, gdzie z rozwijanej listy należy wybrać opcję Edytuj.

Krok 2:  Przejdź do ostatniego etapu edycji "Skończ swoje CV"a następnie wybierz przycisk Dostosuj szablon po lewej stronie ekranu. Po kliknięciu tego przycisku wybierz zakładkę Czcionki znajdującą się na górze okna.

Krok 3: Na ekranie pojawi się lista czcionek/elementów CV do modyfikacji.

e1.PNG

Krok 4:  W podsekcji "Domyślna czcionka" możesz zmienić Format daty w wersji długiej oraz krótkiej w Twoim CV. Aby to zrobić kliknij w listę rozwijaną odpowiednio krótkiego lub długiego formatu daty i kliknij na format, który chcesz wybrać.

Krok 5: Zmiany formatu daty zapisywane są automatycznie.

 

Aby przywrócić domyślne ustawienia formatu daty szablonu, kliknij w ikonę zębatki w prawym górnym rogu przy tytule Czcionki i wybierz przycisk Przywróć domyślne ustawienia czcionek.

 

Kliknij tutaj, żeby przejść do edytora i zmodyfikować format daty swojego CV.

 

Gdyby pojawiły się jakiekolwiek dodatkowe pytania prosimy o kontakt na adres: kontakt@interviewme.pl.

Czy ta odpowiedź była pomocna? Tak Nie

Wyślij opinię
Przykro nam, że nie byliśmy w stanie pomóc. Pomóż ulepszyć ten artykuł i prześlij swoją opinię.

Kontakt z nami