How can we help you today?

Support Portal Categories

Jak zmienić szatę graficzną dokumentu?

Modified on: Fri, 8 May, 2020 at 4:53 AM


Chcesz zmienić domyślny kolor szablonu CV na bardziej oryginalny? Wybrać inny kolor tła? Dowiedz się, jak to zrobić!

 

Krok 1: Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki Dokumenty.  Następnie przejdź do edycji wybranego dokumentu klikając w jego miniaturę lub w ikonę trzech kropek, gdzie z rozwijanej listy należy wybrać opcję Edytuj.

Krok 2: Przejdź do ostatniego etapu tworzenia swojego CV i następnie wybierz przycisk Dostosuj szablon po lewej stronie ekranu. Po jego kliknięciu wybierz zakładkę Kolory na górze ekranu.

e4.PNG

Krok 3: W tym miejscu możesz wybrać kolorystykę swojego szablonu. Masz do wyboru 25 kolorów. Pamiętaj jednak, że wielu pracodawców preferuje neutralne kolory w życiorysie. Nie przesadź z ozdobnikami!

Krok 4: Aby wybrać dany kolor szablonu, kliknij w koło z kolorem, który według Ciebie najbardziej pasuje do twojego dokumentu.

e1.PNG

Krok 5: Kolor Twojego dokumentu zostanie automatycznie zmieniony.

e2.PNG

Krok 6: W tym miejscu możesz też zmienić tło swojego CV. Aby to zrobić przewiń stronę z kolorami na sam koniec i kliknij w przycisk Więcej ustawień.

Krok 7: Na ekranie pojawi się przycisk Jasny/Ciemny. Klikając w odpowiednie słowo zmienisz tło dokumentu odpowiednio na jasne lub ciemne.

e3.PNG

Krok 8: Kolor czcionki Twojego dokumentu zostanie automatycznie dopasowana do wybranego tła. 

Krok 9: Wszystkie zmiany zostaną zapisane automatycznie.

 

Aby przywrócić domyślne kolory szablonu, kliknij w ikonę zębatki w prawym górnym rogu przy tytule Kolory i wybierz przycisk Przywróć domyślne ustawienia kolorów.

 

Gdyby pojawiły się jakiekolwiek dodatkowe pytania prosimy o kontakt na adres: kontakt@interviewme.pl.

 

Did you find it helpful? Yes No

Send feedback
Sorry we couldn't be helpful. Help us improve this article with your feedback.

Kontakt z nami