How can we help you today?

Support Portal Categories

Jak zmienić marginesy?

Modified on: Fri, 8 May, 2020 at 4:44 AM


Chcesz zmniejszyć lub zwiększyć marginesy swojego CV? Przeczytaj poniższy artykuł krok po kroku, a nie będziesz mieć z tym żadnych problemów.

 

Krok 1: Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki Dokumenty.  Następnie przejdź do edycji wybranego dokumentu klikając w jego nazwę lub w ikonę trzech kropek, gdzie z rozwijanej listy należy wybrać opcję Edytuj.

Krok 2: Przejdź do ostatniego etapu edycji "Skończ swoje CV", a następnie wybierz przycisk Dostosuj szablon po lewej stronie. W kolejnym kroku wybierz zakładkę Strona znajdującą się w menu u góry strony.

Krok 3: Na ekranie pojawi się lista modyfikacji odstępów w CV. Przewiń tę stronę na sam koniec i kliknij w przycisk Więcej ustawień.

e1.PNG

Krok 4: Przewiń stronę do fragmentu z tytułem Marginesy dokumentu. Używając przycisku suwaka możesz w tym miejscu zmniejszyć lub zwiększyć marginesy swojego CV.

e2.PNG

Krok 6: Zmiana wielkości marginesów zostanie zapisana automatycznie.

 

Aby przywrócić domyślne marginesy, kliknij w ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu przy tytule Strona i wybierz przycisk Przywróć domyślne ustawienia strony.Kliknij tutaj, żeby przejść do edytora i edytować wielkość marginesów swojego CV.

 

Gdyby pojawiły się jakiekolwiek dodatkowe pytania prosimy o kontakt na adres: kontakt@interviewme.pl.

Did you find it helpful? Yes No

Send feedback
Sorry we couldn't be helpful. Help us improve this article with your feedback.

Kontakt z nami