How can we help you today?

Support Portal Categories

Co się stanie z dokumentami stworzonymi wcześniej?

Modified on: Fri, 8 May, 2020 at 4:35 AM


W związku ze zmianą kreatora CV w naszym serwisie dotychczasowy kreator przestaje funkcjonować. Wszystkie dokumenty utworzone wcześniej za pomocą starego kreatora zostaną zachowane i będą dostępne do edycji za pomocą nowego kreatora.

Możesz zauważyć, że twój dokument wygląda odrobinę inaczej niż ten, który został stworzony. Najprawdopodobniej są to drobne różnice w formatowaniu wprowadzonego tekstu i odtworzenie wcześniejszej struktury nie powinno zająć więcej niż kilka minut.
Aby tego dokonać wystarczy rozpocząć edycję dokumentu i na końcu kreatora otworzyć sekcję "Czcionka" lub "Strona". Tam będziesz w stanie dopasować formatowanie tak aby wygląd dokumentu był jak najbliższy twojej wizji.

Nasi twórcy kreatora robią wszystko co mogą by zmiana narzędzia do tworzenia dokumentów miała jak najmniejszy wpływ na wcześniej utworzone CV i listy, ale przy wprowadzaniu tak dużej ilości zmian i usprawnień niestety zawsze istnieje małe prawdopodobieństwo, że coś pójdzie nie tak. Jeśli jesteś jedną z nielicznych której dokumenty zostały dotknięty taką zmianą to wiedz, że jest nam niezwykle przykro z tego powodu i w żaden sposób nie było to naszym zamiarem. Pamiętaj też, że wszystkie twoje oryginalne dokumenty są wciąż przez nas przechowywane i jeśli zajdzie taka potrzeba to możemy ci je wysłać jako pliki w formacie PDF.

Mamy nadzieję, że nasz nowy kreator sprawi, że tworzenie dokumentów będzie dla ciebie jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze niż było dotychczas.

Masz pytania? Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Napisz do nas na kontakt@interviewme.pl.

Did you find it helpful? Yes No

Send feedback
Sorry we couldn't be helpful. Help us improve this article with your feedback.

Kontakt z nami